News > Opravy si vyžádají uzavření Prosecké ulice v Praze

Opravy si vyžádají uzavření Prosecké ulice v Praze

08. 07. 2021

V pondělí 19. července se vrátí práce na Proseckou ulici v Praze. Provoz na této ulici v úseku Na Labuťce – Na Rozhraní bude zcela uzavřený. Opravy provede EUROVIA CS pro TSK Praha do konce listopadu 2021.

V roce 2020 proběhly opravy na části Prosecké ulice a v pondělí 19. července se na místo stavební práce vrátí. Opravovat se bude úsek mezi ulicemi Na Labuťce a Na Rozhraní. V tomto úseku bude Prosecká ulice v Praze zcela uzavřená a veškerý provoz včetně MHD bude veden po vyznačených objízdných trasách.

„V rámci prací provedeme kompletní rekonstrukci Prosecké ulice včetně lokálních hloubkových sanací. Budeme pracovat rovněž na chodnících a dalších souvisejících objektech. Opravy budou probíhat současně s dalšími samostatnými zakázkami, které budou v místě probíhat, proto plánovaní prací bude zcela zásadní a díky vymezení dopravy z místa bude práce možné realizovat v co nejkratším termínu,“ sdělila Iveta Štočková, tisková mluvčí EUROVIA CS.

Opravami projde celkem 700 metrů Prosecké ulice v Praze. Objekty nacházející se v lokalitě budou přístupné pouze pro pěší. Doprava z místa včetně MHD bude převedena na objízdné trasy. Práce jsou naplánovány do konce listopadu 2021.