News > EUROVIA CS opraví část Strakonické ulice

EUROVIA CS opraví část Strakonické ulice

01. 08. 2019

Na Strakonické ulici v Praze začnou opravy vozovky. Předcházet jim bude rozmístění dopravního opatření, které proběhne v noci z 3. na 4. srpna. Práce provede EUROVIA CS pro TSK Praha během 9 dnů.

„Během devíti dnů vyměníme v obou směrech na 500 metrech Strakonické  ulice u Lahovického mostu v Praze povrch vozovky. Práce budou probíhat postupně, aby bylo možné maximálně možně zachovat provoz. Každopádně práce se neobejdou bez dopravního opatření v místě, které zaručí dostatečný a bezpečný prostor pro provedení prací a bezpečnost pracovníků. Proto bychom chtěli požádat všechny řidiče o dodržování stanovených rychlostí,“ sdělila Iveta Štočková, tisková mluvčí EUROVIA CS.

Práce začnou 4. srpna frézováním povrchu ve směru z centra Prahy. V tuto dobu bude současně uzavřen nájezd z Radotína ven z Prahy. Od 5. srpna pak budou práce probíhat v obou směrech, a to vždy za zachování dvou jízdních pruhů pro provoz. V úterý 6. srpna se práce dostanou ke sjezdu na Radotín, který bude uzavřen a průjezd po Strakonické do centra bude možný pouze jedním jízdním pruhem. Za uzavřené nájezdy a sjezdy z ul. Strakonické budou vždy vyznačeny objízdné trasy.

Opravy proběhnou za 9 dní, tj. do 12. srpna. Během této doby bude vyměněn povrch vozovky a provedeno nové vodorovné dopravní značení.