Aktuality > Hlavní opravy I/35, Koutníkovy ulice v Hradci Králové končí

Hlavní opravy I/35, Koutníkovy ulice v Hradci Králové končí

31. 08. 2018

Hlavní práce na Koutníkově ulici v Hradci Králové na I/35 se blíží ke konci a od 9. září bude průjezd místem bez omezení. Do konce září budou probíhat ještě dokončovací práce. Opravu silnice provádí EUROVIA CS pro ŘSD ČR.

„Hlavní práce na úseku dlouhém 1,5 km Koutníkovy ulice se blíží ke konci, takže průjezd místem bude plynulý od 9. září. Bohužel na konci srpna došlo na dané silnici k dopravní nehodě, která poničila již nový povrch vozovky a tak bylo rozhodnuto o jeho okamžité opravě. Práce a dopravní opatření se tak bohužel o několik dní prodloužily oproti plánu,“ sdělila Iveta Štočková, tisková mluvčí EUROVIA CS.

Do úplného dokončení prací zbývá ještě realizovat vodící proužky v místě a výškově upravit uliční vpusti. Tyto práce si vyžádají dílčí bodová opatření provozu kvůli zabezpečení bezpečného místa pro pracovníky.

Na I/35 v Koutníkově ulici v Hradci Králové byl kompletně vyměněn povrch vozovky. Součástí prací byla také obnova vodorovného a svislého dopravního značení a práce zahrnovaly rovněž úpravy inženýrských sítí.

Základní informace:

Název: I/35 Hradec Králové, ul. Koutníkova, oprava silnice
Investor: ŘSD ČR
Zhotovitel: EUROVIA CS
Termín modernizace: 07 – 09/ 2018