Aktuality > EUROVIA CS zahájí práce na I/35 v Koutníkově ulici v Hradci Králové

EUROVIA CS zahájí práce na I/35 v Koutníkově ulici v Hradci Králové

03. 07. 2018

V Koutníkově ulici v Hradci Králové na I/35 začnou 9. července opravy. Práce si vyžádají dopravní opatření v místě. Opravu silnice provede EUROVIA CS pro ŘSD ČR do září 2018.

„Práce byly rozděleny do několika navazujících etap dle postupu prací tak, aby byl v místě maximálně zachován provoz. Každopádně práce se neobejdou bez dopravního opatření v místě, které zaručí dostatečný a bezpečný prostor pro provedení prací a bezpečnost pracovníků. Proto bychom chtěli požádat všechny řidiče o dodržování stanovených rychlostí a o jejich trpělivost,“ sdělila Iveta Štočková, tisková mluvčí EUROVIA CS.

Na 1,5 km dlouhém úseku dojde ke kompletní výměně povrchu vozovky tak, aby byl průjezd místem komfortnější a bezpečnější. Součástí prací bude také obnova vodorovného a svislého dopravního značení a pracovat se bude také na inženýrských sítích.

Po celou dobu realizace bude provoz místem možný v režimu 1 + 1 jízdní pruh. Dopravní opatření v místě se budou měnit dle postupů prací. Činnosti budou probíhat postupně po jednotlivých pruzích v celé délce daného úseku.

„Opravy se dočasně dotknou rovněž příjezdů do místních objektů a areálů. Jsme si plně vědomi toho, že to může vyvolat komplikace v místě, uděláme ale všechno pro to, abychom tyto vlivy co nejvíce zmírnili,“ dodává Iveta Štočková. Dokončení prací je naplánované na polovinu září 2018.

Základní informace:

Název: : I/35 Hradec Králové, ul. Koutníkova, oprava silnice
Investor: ŘSD ČR
Zhotovitel: EUROVIA CS
Termín modernizace: 07 – 09/ 2018